Reference, ohlasy

Talent, obdařený smyslem pro vtip, pro lyrický paradox, je vzácností i v Čechách. Autor nevtipkuje ani tak o svých bližních, jako spíš sám o sobě. Za takový „Murphyho zákon zábavných TV pořadů“ by ho pochválil i Havlíček Borovský!

Jiří Žáček, básník

(hodnocení mých veršů, zaslaných do literární soutěže „Střípky z ráje“ 2017, kde byl Jiří Žáček hlavním porotcem žánru poezie)


Další ohlasy na mé verše postupně doplním. Uveřejním i příspěvky z návštěvních knih mých dvou předcházejících webových prezentací. Zároveň se těším na Vaše další reakce a komentáře, které mi sem můžete psát.

2 komentáře: Reference, ohlasy

  1. Alena P. napsal:

    Ahoj, strašně se mi líbí Vaše tvorba. Vaše básně si velice ráda pročítám po večerech doma u sklenky dobrého vína. Chci se zeptat jestli je možné Vás někde oficiálně potkat, například na autogramiádě? Ráda bych měla některé básně od Vás osobně podepsané. Děkuji mnohokrát.
    Alena P.

    • Tomáš Choura napsal:

      To mě moc těší, Aleno, děkuji za pochvalu. Potkat mě můžete třeba na autorských čteních v Ústí nad Labem a v Teplicích, nebo v různých městech, kam jezdím na zájezdy s divadlem pro děti. Básně Vám rád podepíšu, napište mi e-mail a domluvíme se. Autogramiáda bude až jednou něco souborného vydám, zatím jsem rozesetý v různých sbornících a bookletech. Přeji Vám hezké dny. TCH

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..