Reference, ohlasy

Talent, obdařený smyslem pro vtip, pro lyrický paradox, je vzácností i v Čechách. Autor nevtipkuje ani tak o svých bližních, jako spíš sám o sobě. Za takový „Murphyho zákon zábavných TV pořadů“ by ho pochválil i Havlíček Borovský!

Jiří Žáček, básník

(hodnocení mých veršů, zaslaných do literární soutěže „Střípky z ráje“ 2017, kde byl Jiří Žáček hlavním porotcem žánru poezie)


Další ohlasy na mé verše postupně doplním. Uveřejním i příspěvky z návštěvních knih mých dvou předcházejících webových prezentací. Zároveň se těším na Vaše další reakce a komentáře, které mi sem můžete psát.

Komentáře: 3

  1. Už pár let za zimních večerů se kochám písní – Vánoční. Váš krásný text plus Michalova hudba a hlas, je to prostě nádhera! Děkuji Vám, Michalovi i Božímu synovi za nádherné společné dílo, které oblaží duši a zahřeje u srdce.
    Miroslava Koubová

  2. Ahoj, strašně se mi líbí Vaše tvorba. Vaše básně si velice ráda pročítám po večerech doma u sklenky dobrého vína. Chci se zeptat jestli je možné Vás někde oficiálně potkat, například na autogramiádě? Ráda bych měla některé básně od Vás osobně podepsané. Děkuji mnohokrát.
    Alena P.

    1. To mě moc těší, Aleno, děkuji za pochvalu. Potkat mě můžete třeba na autorských čteních v Ústí nad Labem a v Teplicích, nebo v různých městech, kam jezdím na zájezdy s divadlem pro děti. Básně Vám rád podepíšu, napište mi e-mail a domluvíme se. Autogramiáda bude až jednou něco souborného vydám, zatím jsem rozesetý v různých sbornících a bookletech. Přeji Vám hezké dny. TCH

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..